Закарпатська область

10.09.2019 15:04 Марія Королюк

“Витязь” і МФК завершили матч з рахунком 2: 2

Прес-служба МФА розповіла про гру

Футбольні команди Ужгорода та Мукачева поділили очки на 16-му турі чемпіонату Закарпатської області. Після невдалого матчу в Вільхівці, команда Мукачево перебувала на передостанній сходинці турнірної таблиці.

Гра почалася досить спокійно, але потім на 10-й хвилині атаку здійснив Віталій Трачук, а на 26-й хвилині хавбек “Витязя” Василь Луціва перекинув воротаря МФА 1: 1. У другому таймі гра в основному проходила в центрі поля, на 62-й хвилині Михайло Фляшко забив у порожні ворота (2: 1), після цього вдало замкнув передачу з кута Руслан Соскида, зрівнявши рахунок. У підсумку остаточний рахунок 2: 2.

Гравцi МФА: Колісник М., Береш А., Бербека В., Січ О., Трачук В., Забава А., Фляшко М., Королевич І., Луців О., Тихненко І., Дьяков І.

Запасні: Щепковський Д., Курильчик В., Грудзь М., Шелельо М., Пилка М., Лютнянський М., Дуруеке К..

Тренер: Віктор Ряшко.

Гравцi “Витязь”: Овсієнко В., Дудаш М., Ковтан В., Каганець Ю., Пінковський В., Пахомов Д., Луців В., Зизич А., Луців П., Медведєв В., Соскида Р.

Запасні: Кашка Д., Пустовіт А., Мадяр О., Готра Е., Скунзяк І.

Тренер: Тарас Вайданич.