29.07.2019 11:23 Марія Королюк

Результати ігор двох закарпатських команд

Закарпатські футболісти з «Минаю» зазнали поразку, а «Ужгород» показує успіх

Футбольні сезони двох закарпатських футбольних клубів «Минай» та «Ужгород» вже почалися, і вболівальники уважно стежать за їх результатами.

“Мінаївці” розпочали з матчу на своєму полі з “Прикарпаттям”, у якому зазнали розгромної поразки. При цьому ініціатива на початку гри була на боці закарпатської команди, але потім іванофранківці активізувалися та забили два голи у ворота суперника вже у першому таймі.

Під час другого тайму спроби «Миная» поліпшити рахунок на свою користь результату не дали. Фінал гри: 3:0 на користь «Ужгорода».

Інший закарпатський клуб «Ужгород», навпаки, підвищив свій рейтинг, здобувши перемогу в матчі проти мінімального місцевого фаворита «Буковини».

У грі показали найкращі результати Пасічник, Машталір та Пуканик – жваві підопічні Василя Варги, які забили 3 голи та принесли команді виїзну перемогу з рахунком 3:1.

Був й четвертий гол “ужгородців”, щоправда, його забив Пасічник у свої ворота.

Як відомо, клуб “Минай” перед початком сезону посилив склад бразильським захисником, але це не допомогло йому у грі з “прикарпатцями”.